Власний імпорт та власне виробництво

Сучасні продукти власного виробництва та імпорту

«Орландо ЛТД» —  це українська  компанія, яка розробляє і пропонує  споживачам продукти для здоров’я,  вироблені  на сучасних високотехнологічних підприємствах. У  портфелі компанії  сучасні оригінальні продукти: “Вітажуйки”, “Риб’ячий жир океанічний”, “Кукушка”.

Відповідно до українського законодавства ми суворо підходимо до вибору партнерів для власного виробництва і співпрацюємо тільки з виробниками, що мають сертифікати GMP, ISO. На сьогоднішній день партнерами компанії «Орландо ЛТД» є провідні українські та зарубіжні підприємства, зокрема, фірми з Англії, Китаю, Південної Кореї , США.

Відповідно до сьогоднішніх вимог контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва препаратів.

 

Наші переваги:

  1. Відбір та імпорт / розробка та виробництво ефективних фармацевтичних продуктів відповідно до потреб українських споживачів та трендів сучасної медичної та фармацевтичної галузі.
  2. Використання сировини високої якості. Для нових оригінальних продуктів обираються постачальники сировини зі світовим ім’ям і надійною репутацією, сертифікованих по ISO і GMP.

 

 Портфель продуктів:

  • у 2012 р. на ринок було виведено перший продукт під ТМ “Вітажуйки”: «Вітажуйки мультивітамін», «Вітажуйки органік мультивітамін», «Вітажуйки кальций», «Вітажуйки омега»  (вітаміни для дітей);
  • у 2014 р. відбувся запуск продуктів «Риб’ячий жир океанічний 500 мг №100, №60» «Риб’ячий жир океанічний 500 мг у  блістерах (10*10)»
  • у 2015 р. вийшов на ринок продукт власного виробництва – виріб медичного призначення Набори для промивання порожнини носа “Кукушка” для дітей, для дорослих, сімейні та сіль морська “Кукушка”.